گلاسور نسخه اولیاء

گلاسور نام اپلیکیشنی هدفمند و کاربردی است که پل ارتباطی میان اولیاء دانش آموزان، مدرسه و معلم خواهد بود. لزوم ارتباط و تعامل پیوسته والدین، دبیران و مدرسه برای کسب نتیجه بهتر در امر تحصیل فرزندان و همچنین نظارت درست  و دقیق روی انجام تکالیف و عملکرد دانش آموز در مدرسه سبب شده است تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا یعنی اینترنت امکان یک دسترسی همه‌جانبه، ساده و البته مدرن برای اولیاء دانش آموزان فراهم شود. مهمترین وظیفه والدین فراهم کردن بستر موفقیت و آرامش فرزندان در امر تحصیل است که این امر تنها با نظارت همه جانبه آنها بر عملکرد فرزندان در مدرسه امکانپذیر خواهد بود، اپلیکیشن گلاسور به والدین اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به رفت و آمد مداوم به مدرسه و تنها با نصب این اپلیکیشن به‌صورت لحظه‌ای تمام فعالیت‌های فرزند خود را با جزئیات کامل رصد کرده و با دبیر و مدرسه ارتباط موثر و همه جانبه داشته باشند.

امکانات گلاسور نسخه ویژه اولیاء

اولیاء دانش آموز می‌توانند با نصب گلاسور، دراین اپلیکیشن با استفاده از ماژول‌های کاربردی که در اپلیکیشن وجود دارد،فعالیت‌های کلاسی دانش آموز، عملکرد او در آزمون‌های کلاسی و سراسری، تکالیف و به‌طور کلی تمام امور مربوط به دانش آموز در مدرسه را به‌صورت آنلاین مدیریت کرده و از جزئیات اخبار مدرسه با خبر شوند. با توجه به مشغله زیاد والدین امروزی و همچنین کاهش هزینه‌های رفت و آمد و صرفه‌جویی در وقت می‌توان گفت  گلاسور یک اپلیکیشن کاربردی است که استفاده از آن مهمترین وظیفه والدین که نظارت بر تحصیل فرزندان و ارزیابی مداوم آنها است را به‌خوبی اجرا می‌کند.

امکانات و ماژول‌ها

در این اپلیکیشن یک پنل مدیریتی قوی جهت رصد کامل فعالیت‌های دانش آموز به‌صورت آنلاین طراحی شده است که دارای ماژول‌های تکالیف، آزمون و نتایج، برنامه هفتگی، پروفایل مدرسه، برترین‌ها، اخبار و رویداد، مجله گلاسور، ارزیابی پیشرفته، ارسال پیام و نظرسنجی است. هرکدام از این ماژول‌ها می‌تواند در انجام فعالیت نظارت بر عملکرد دانش آموز در مدرسه و همچنین ارتباط مداوم با اولیاء مدرسه، آگاهی از وضعیت درسی و امتحانات و همچنین ارزیابی آنها به والدین کمک کند. استفاده از این اپلیکیشن می‌تواند با بیشتر شدن تعامل والدین و مدرسه باعث بازدهی بالاتر آموزشی و همچنین تمرکز روی نقاط ضعف دانش آموز شود، به این ترتیب یک فضای آموزشی سالم و کارآمد و مدرن برای دبیران و دانش آموزان مهیا خواهد بود که راندمان کاری بالایی خواهد داشت.

مزایای استفاده از اپلیکیشن گلاسور

علاوه بر مزایایی که این اپلیکیشن برای ارتباط راحت و سریع میان مدرسه و اولیا در اختیار آنها قرار می‌دهد، می توان به امتیازات مثبت دیگری به شرح زیر نیز اشاره کرد: - صرفه‌جویی در وقت و هزینه اولیاء و مدرسه - قابلیت دانلود در تلفن‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید و iOS - کاربری آسان و ساده - نصب ساده و رایگان - امکان استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای ارتباط سریع و همه‌جانبه اولیاء مدرسه و والدین - قابلیت به روز شدن و آپدیت به منظور ارتقاء کیفیت خدمات جزئیات فنی اپلیکیشن گلاسور این اپلیکیشن با زبان نرم افزاری Swift و Node.js توسعه داده شده و دارای معماری MVC می باشد، وب‌سرویس ارائه دهنده خدمات به این اپلیکیشن نیز RESTful است. این اپلیکیشن دارای سوکت نویسی چت آنلاین نیز می‌باشد.