اپلیکیشن Super Contact (سوپر کانتکت)

اپلیکیشن Super contact (سوپر کانتکت)، ردپای تحریم‌ها را از روی مخاطبان حافظه تلفن‌های اپل پاک کرده‌است!

اپلیکیشن Super contact (سوپر کانتکت) معجزه‌ای بزرگ برای کاربران سیستم‌عامل iOS در ایران محسوب می‌شود؛ که طراحی و ساخت آن به دستان توانمند تیم طراحی و برنامه‌نویسی رایموند انجام شده است.

اگر پای درد و دل کاربران اپل در دست ایرانی بشینیم، گله و شکایات‌شان از محدودیت‌های کاربردی دستگاه‌شان به‌خاطر تحریم‌ها تمامی ندارد!

یکی از این نارضایتی ها برمی‌گردد به مدیریت مخاطبین در آیفون! بخشی و مهم و حیاتی که از بدو تولد تلفن‌های همراه مورد توجه همه افراد بوده و هست. چه تولیدکنندگان تلفن همراه و چه مصرف‌کنندگان!

دو مشکل اساسی کاربران گوشی‌های آیفون در زمینه مدیریت کانتکت‌ها یا مخاطبان

مدت‌ها بود که کاربران اپل مشکلات متعددی در زمینه مدیریت مخاطبین در آیفون‌ خود و در حافظه موبایل‌شان داشتند. یکی از این مشکلات عدم حذف گروهی مخاطب‌ها بود! چیزی که کاربران گوشی‌های اندروید هیچ‌وقت آن را درک نکرده‌اند؛ و اگر چنین چیزی را بشنوند، با آن می‌خندند! که متاسفانه شرکت اپل کمی نسبت به آن بی‌توجهی نشان داده‌است!

خلاصه که اپل‌داران ایرانی در این زمینه درد هم را بهتر می‌فهمند! آن‌ها نمی‌توانند مثل اندرویددارها با انتخاب چند کانتکت به صورت ‌هم‌‌زمان آن‌ها را حذف کنند! این برای هر آدمی وقت‌گیر است.

این‌‌هایی که تا این‌جا گفتیم، یکی از دو مشکل اساسی برای سیستم‌عامل پرطرفدار IOS بود. مشکل بعدی این است که اگر یکی از مخاطبان شما چند خط تلفن داشته باشد، باید نام مستعاری برایش درنظر بگیرید تا بتوانید همه خط‌های تلفنش را درون حافظه موبایل‌تان ذخیره کنید. چون گوشی اپل شما قادر به همگام‌سازی شماره‌تلفن‌های مختلف برای نام یک نفر نیست! و همین موضوع دلیلی برای طراحی و ساخت اپ سوپرکانتکت شد.

 

اپ سوپرکانتکت (Super contact) چیست؟ و چه کارهایی برایتان انجام می‌دهد؟

اپلیکیشن Super contact (سوپر کانتکت) اولین نرم‌افزار موبایلی رایگان مدیریت اطلاعات مخاطبین در سیستم‌عامل ios  است.

بـا تـوجـه بـه محدودیت‌های کانتکت‌ها در گوشی‌های ios بـرای حـذف مخاطبین به‌صورت گـروهی یا هـمگام‌سـازی مـخاطبین تکراری و…،  اپ Super contact (اپ سوپرکانتکت) این قابلیت را به شما می‌دهد که بتوانید تمامی مخاطبین خود را به‌راحتی مدیریت کنید. هم‌چنین در قسمت خصوصی Super contact (سوپر کانتکت) می‌توان شماره‌ تلفن‌ها و پیامک‌ها را مخفی نگه‌ داشت!