اپلیکیشن چیره BMS

با اپلیکیشن چیره BMS بر خانه و زندگی‌تان چیره شوید!

اپلیکیشن چیره BMS یک برنامه موبایلی برای مدیریت لوازم خانه شماست. اگر شما هم از آن دست آدم‌هایی هستید که وقتی از خانه بیرون می‌روند تازه یادشان می‌افتد که چراغ‌ها را خاموش نکرده‌اند، درب‌ها را قفل نکرده‌اند و …، به هیچ وجه نباید نگران اوضاع حافظه‌تان باشید! چون این روزها با حجم بالای وظایفی که به هر یک از ما سپرده می‌شود، این نوع حواس‌پرتی‌ها کاملا طبیعی به نظر می‌رسند. به هر حال اگر شما هم دنبال یک چاره اساسی برای حل حواس‌پرتی‌های روزمره‌ خود هستید، امروز همراه رایموند باشید؛ چون راه حل مشکل شما پیش ماست.

 

آیا اپلیکیشین چیره BMS در ایران قابل استفاده است؟

در کمال ناباوری شما باید بگوییم: بله! چون اپلیکیشن چیره BMS، برنامه‌ای است که از نظر سخت‌افزاری توسط شرکت رایموند بومی‌سازی شده‌است. تکنولوژی مورد استفاده در کدنویسی این برنامه، سوکت‌نویسی در بستر پروتکل UDP و TCP به‌صورت دیتا در بستر Router  و Server Cloud است.

 

اپلیکیشن چیره BMS چه کارهایی انجام می‌دهد؟

یک نرم‌افزار مدیریت لوازم خانه خوب مثل چیره BMS، باید بتواند کارهای زیر را به خوبی انجام دهد:

  • باز و بسته کردن درب‌ها
  • قفل کردن درب‌ها
  • روشن یا خاموش کردن لامپ‌ها
  • روشن یا خاموش کردن لوازم صوتی و تصویری

برنامه چیره BMS تمامی فرمان‌ها را با پاسخ دلیور شدن پیام‌ها کنترل می‌کند. امنیت ارسال و دریافت اطلاعات تماما در چندین لایه رمزگذاری شده‌اند. که این خود یکی از پیچیدگی‌های توسعه این نرم‌افزار به حساب می‌آید.

 

چگونه می‌توان از نرم‌افزار موبایلی چیره BMS استفاده کرد؟

شما توسط اپلیکیشن چیره BMS و ماژول‌های بومی‌سازی شده این شرکت، می‌توانید تمامی لوازم

خانه خود را کنترل کنید.

به‌عنوان مثال زمانی که در خانه حضور دارید از طریق امواج WiFi خانه تجهیزات مورد نظر را تحت کنترل خود درآورید؛ و زمانی هم که خارج از خانه هستید این کار را به‌صورت اینترنتی انجام خواهید داد.