اپلیکیشن هوشمندسازان

اپلیکیشن هوشمندسازان

هوشمندسازی و یکپارچه‌ سازی سیستم ‌های حسابداری در مجموعه‌ های بزرگ و کوچک، این روزها به دغدغه مهمی برای مدیران تبدیل شده‌ است. به همین جهت شرکت رایموند به سفارش شرکت هوشمندسازان اپلیکیشن هوشمندسازان را طراحی کرده و ساخته است.

این اپلیکیشن در سه نسخه اندروید (Android) و آی او اس (iOS) و وب‌سرویس برای بخش مدیریت حسابداری تهیه شده‌ است.

سیستم CRM این اپلیکیشن در گذشته توسط خود شرکت هوشمندسازان طراحی و ساخته شده بود. این سیستم CRM به صورت نرم ‌افزاری تحت ویندوز در اختیار مدیران بخش حسابداری قرار داشت. بنابراین هر دو نسخه این برنامه بر اساس موارد زیر که از سیستم CRM به دست آمده ‌بود، طراحی گشته و به مرحله کدنویسی رسیدند:

  • مشاهده آمارها
  • تحلیل و آنالیز نموداری سیستم حسابداری با توجه به دیتابیس نرم ‌افزار تحت ویندوز آن

بنابراین کاربر از طریق این نرم افزار حسابداری می‌ تواند آمارها، تحلیل و آنالیز را به شکل نمودارهایی دقیق و واضح از سیستم حسابداری مشاهده کند؛ که تمام این اطلاعات از روی دیتابیس نرم افزار تحت ویندوز شرکت هوشمندسازان، که همان سیستم CRM آن‌ هاست، استخراج می‌ شود. هم‌ چنین این نمودارها و تحلیل‌ ها با تغییر اطلاعات درون دیتابیس به‌ روزرسانی می ‌شوند. بنابراین به اطلاعات ارائه شده در این اپلیکیشن می‌ توان به ‌عنوان منبعی موثق استناد کرد.

از دیگر مزیت های مهم و کاربردی نرم افزار موبایلی هوشمندسازان می توان نظارت و مدیریت کیفیت انجام امور حسابداری در واحدهای مالی شرکت ها، توسط مدیران ارشد و یا حتی مدیرعامل اشاره کرد. بنابراین توصیه به مدیران امور مالی هر مجموعه توصیه می شود با نصب این اپلیکیشن کاربردی، کار را برای خود و دیگر پرسنلشان آسان تر کنند.

 

در طراحی و ساخت این اپلیکیشن از چه تکنولوژی ‌هایی استفاده شده ‌است؟

در طراحی و ساخت اپلیکیشن هوشمندسازان در هر دو نسخه اندروید (Android) و آی او اس (iOS) برای برقراری ارتباط با سرور ASP از تکنولوژی سیگنال آر (Signal R) بهره گرفته شده ‌است.