اپلیکیشن همراه بانک

اپلیکیشن همراه بانک، بانکی که همیشه همراهی‌تان می‌کند!

اپلیکیشن همراه بانک کاملا مشابه اپلیکیشن آپ، و توسط شرکت توسعه ایده پرداز رایموند طراحی و ساخته شده‌است. در واقع نرم‌افزار بانکی همراه بانک یکی از بهترین اپلیکیشن‌های تراکنش بانکی برای هر دو پلتفرم اندروید (Android) و آی او اس (IOS) به حساب می‌آید.

 

وضعیت نرخ دانلود و نصب این نرم‌افزار در سیب اپ به چه صورت است؟

آماری که می‌خواهیم امروز از نرخ نصب اپلیکیشن همراه بانک در سیب اپ به شما بدهیم، شاید برایتان باور کردنی نباشد. جالب است بدانید که این اپلیکیشن بیش از 120 هزار نصب در سیب اپ داشته‌است. یعنی جزو بالاترین آمارهای نصب در سیب اپ در زمینه تراکنش‌های بانکی، خرید شارژ و … !

 

چه کارهایی را می‌توان به کمک این نرم افزار انجام داد؟

از جمله مهم‌ترین کارهایی که هر کاربر می‌تواند از طریق اپلیکیشن همراه بانک انجام دهد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتقال وجه به صورت کارت به کارت

انتقال وجه از طریق عملیات کارت به کارت اولین و اصلی‌ترین ویژگی برای هر اپلیکیشن تراکنش بانکی است؛ که همراه بانک آن را در امن‌ترین شرایط و با بالاترین سرعت انجام می‌دهد.

  • خرید انواع شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری

با دانلود و نصب اپ همراه بانک می‌توانید به راحتی برای سیم‌کارت خود شارژ اعتباری خریداری نمایید. در این بخش نوع سیم‌کارت شما مهم نیست. زیرا همراه بانک به تمامی اپراتورها سروریس‌دهی می‌کند.

  • به روز رسانی وضعیت آب و هوایی به صورت منطقه‌ای

یکی از آپشن‌های کاربردی و مهم نرم‌افزار همراه بانک به روز رسانی وضعیت آب و هوایی برای هر منطقه جغرافیایی به صورت مجزاست.

  • نمایش قیمت روز خودرو

به روز رسانی قیمت خودرو و نمایش آن به کاربر جزو جذاب‌ترین آپشن‌های برنامه همراه بانک است.

  • بخش مخصوص انواع استعلام‌ها

در این قسمت کاربر می‌تواند هرگونه استعلامی را از طریق این اپ دریافت کند. اعم از استعلام کد ملی، استعلام نماد دامنه، استعلام مرسولات پستی و …