اپلیکیشن فرفره

اپلیکیشن فرفره، نان‌آور خانه شماست!

اگر بدانید رایموند اپلیکیشنی به نام اپلیکیشن فرفره را طراحی و ساخته است تا داغ‌ترین و تازه‌ترین نان از هر نوع را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما برساند، چه کار می‌کنید؟ اگر به شما بگویند که دیگر لازم نیست هیچ‌وقت به نانوایی بروید و در صف‌های طولانی آن معطل شوید، چقدر خوش‌حال می‌شوید؟

حتما تلفن همراه‌تان را برمی‌دارید و با عجله دنبال این نرم‌افزار موبایلی کاربردی می‌گردید؛ تا هرچه سریع‌تر آن را نصب کنید! نام این اپلیکیشن فرفره است.

 

نرم‌افزار موبایلی فرفره چیست؟ و چه کار می‌کند؟

به کمک برنامه فرفره می‌توانید برای خرید نان به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید. به این ترتیب که باید محل تحویل نان (یعنی جایی که خودتان مستقر هستید) را از روی نقشه‌ای که اپلیکیشن فرفره در اختیارتان می‌گذارد، انتخاب کنید. هم‌چنین می‌بایست نوع نانی که مدنظر دارید را نیز به فرفره اطلاع دهید جالب است بدانید برای انتخاب نوع نان هیچ‌گونه محدودیتی نخواهید داشت! چون فرفره با اکثر نانوایی‌های تهران قرداد دارد.

بعد از پشت سر گذاشتن مراحل بالا، فرفره در بانک اطلاعاتی خود جست‌وجو می‌کند، تا نزدیک‌ترین نانوایی‌ای را که نان مورد نظر شما را می‌پزد، پیدا کند. در این مرحله یک پیام به تلفن همراه پیکی می‌رود که مسئول تهیه نان شماست. این پیام شامل اطلاعات زیر است:

  • محل دقیق استقرار شما (لوکیشن دقیق)
  • نان مورد نظر شما
  • نزدیک‌ترین نانوایی به لوکیشنی که از سوی شما برای اپلیکیشن فرفره اعلام شده‌است.

پیک موردنظر بلافاصله بعد از دریافت این پیام از نرم‌افزار فرفره، به نزدیک‌ترین نانوایی به لوکیشن شما مراجعه می‌کند. نان داغ را از نانوا، می‌گیرد؛ و آن را به‌سرعت به شما تحویل می‌دهد.

 

آیا پیک برنامه فرفره نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

پاسخ این سوال منفی است! چون پیک برنامه موبایلی فرفره به‌صورت کاملا رایگان به شما سرویس‌دهی می‌کند.

 

آیا نانی که از اپلیکیشن فرفره می‌خریم، گران‌تر از نان‌های دیگر است؟

پاسخ این سوال هم منفی است. قیمت هر نانی که در اپلیکیشن فرفره به فروش می‌رسد با دیگر نان‌های نانوایی‌های دیگر کاملا یکسان است.

 

پرداخت هزینه در نرم‌افزار موبایلی فرفره به چه صورت است؟

در ضمن شما با دانلود اپلیکیشن فرفره می‌توانید به یکی از 2 روش زیر هزینه نان را پرداخت نمایید:

  • پرداخت آنلاین توسط اتصال برنامه به درگاه بانکی
  • پرداخت به‌صورت حضوری و در محل