اپلیکیشن سکه سرمایه

اپلیکیشن سکه سرمایه

اگر همیشه دلتان می خواست که جزو فعالان موفق و با انگیزه اقتصادی در ایران باشید، اپلیکیشن سکه سرمایه جایی است که همیشه به آن نیاز داشته‌اید. طراحی و ساخت اپلیکیشن پرکاربرد و جذاب سکه سرمایه در شرکت توسعه ایده پرداز رایموند اتفاق افتاده است.

 

نرم افزار موبایلی سکه سرمایه چه قابلیت هایی دارد؟

  • نمایش به روز نرخ ارز

اولین و مهم ترین فاکتور برای موفقیت در بازارهای اقتصادی و فعالیت در آن‌ها، با خبر بودن از آخرین نرخ اعلام شده ارزهای رایج در منطقه‌ای است که در آن فعالیت‌های اقتصادی فرد شکل می‌گیرد.

بنابراین اپ سکه سرمایه با نمایش به روز و دقیق نرخ ارز شما را در جریان جدیدترین و به‌روزترین قیمت ارزهای رایج و قابل معامله در ایران با خبر می‌کند.

  • نمایش به‌روز نرخ سکه

در اغلب کشورها از جمله ایران، نرخ انواع سکه تمام، نیم و ربع برای عمده جمعیت مردم مهم و حیاتی است. در نتیجه نرم افزار سکه سرمایه در تلاش است تا کاربرانش را از آخرین قیمت سکه در هر روز آگاه کند.

  • امکان خرید و فروش ارز بین کاربران اپلیکیشن سکه سرمایه

سکه سرمایه برای کاربران فعالش این امکان را فراهم کرده‌است که بتوانند با کیف پول شخصی‌شان در خود نرم‌افزار با دیگر کاربران، خرید و فروش انواع ارزهای معتبر و رایج را انجام بدهند.

  • نمایش نوسانات ارزی

از قابلیت‌های خوب و مفید برنامه موبایلی سکه سرمایه می‌توان به نمایش نوسانات قیمت ارز در دوره‌های زمانی خاصی اشاره کرد.

  • خرید و فروش طلا بین کاربران اپ سکه سرمایه

جالب است بدانید هر کاربر نه تنها می‌تواند از طریق کیف پول شخصی‌اش معامله ارزی انجام دهد؛ بلکه می‌تواند طلا را هم به صورت اعتباری با دیگر کاربران معامله کند.

  • امکان خرید حضوری طلا در نرم‌افزار سکه سرمایه

به کمک سکه سرمایه می‌توانید با طلافروشی‌های معتبر و فعال شهرتان در ارتباط باشید؛ و برای خرید و فروش طلا به صورت حضوری به ایشان مراجعه نمایید.