اپلیکیشن سور اپ

اپلیکیشن سور اپ تدارک همه چیز را می‌بیند!

اپلیکیشن سور اپ برای مدیریت هر چه بهتر مراسم‌های عروسی و دیگر مهمانی‌های بزرگ شما توسط شرکت رایموند طراحی و ساخته شده‌است؛ و یک اپلیکیشن خدماتی محسوب می‌شود.

از دیرباز ایرانی‌ها به مهمان‌نوازی و مهمان‌دوست بودن شهره دیگر اقوام و ملت‌ها بوده‌اند. ما ایرانیها عادت داریم همیشه بهترین امکانات را با بالاترین حد توانایی خودمان در اختیار مهمانان می‌گذاریم. تا آن‌ها در خانه ما احساس راحتی داشته باشند. بنابراین می‌توان گفت که همیشه قبل و بعد از مهمانی‌هایمان دغدغه جلب رضایت مهمان‌هایمان را داریم. هر چه مراسم بزرگ‌تر، نگرانی و دلواپسی ما هم بیش‌تر می‌شود! مخصوصا اگر آن مراسم عروسی، جشن تولد، ولیمه و … باشد.

برنامه سوراپ ساخته شده تا دیگر خبری از دلشوره‌های قبل و بعد از مهمانی نباشد. به کمک این نرم‌افزار موبایلی می‌توانید به راحتی مراسم‌های بزرگ و کوچک خود را مدیریت کنید؛ و از میزباین خود لذت ببرید.

 

نرم‌افزار سور اپ چه قابلیت‌هایی دارد؟

این برنامه موبایلی می‌تواند مدیریت مراسم‌های بزرگ و کوچک شما مانند مراسم عروسی را به عهده بگیرد. اساس کار نرم‌افزار سور اپ اطلاع‌رسانی وقایع به کاربر با مهم‌ترین جزئیات است.

 

چگونه می‌توان با این اپلیکیشن خدماتی کار کرد؟

ابتدا باید کاربر اپلیکیشن سور اپ را دانلود و نصب نماید. سپس بعد از انجام تنظیمات مورد نظر در حساب کاربری سور اپ، کاربر می‌بایست تاریخ یک رویداد مهم در زندگی شخصی‌اش را ثبت کند. رویدادی مثل جشن تولد یا جشن عروسی یا هر مراسم دیگری.

در ادامه این اپلیکیشن خدماتی با ارائه زمان‌بندی دقیق برای پیش بردن روند رویداد مد نظر شما، و هم‌چنین سرویس‌دهندگانی که با رویداد شما مرتبطند، به شما کمک می‌کند تا رویدادتان را دقیق‌تر و بهتر پیش ببرید.

 

نرم‌افزار سور اپ چه مزیت‌هایی دارد؟

شما به کمک نرم افزار سور اپ می‌توانید با هزینه‌ای کم‌تر و صرف زمان بسیار کوتاه‌تر، و با کیفیت بهتری به رویدادهای مهم زندگی‌تان برسید.