اپلیکیشن رادکیت

اپلیکیشن رادکیت؛ اپلیکیشن مدیریت لوازم ساحتمانی در هر مکانی!

از گذشته تا به امروز بشریت به دنبال رفاه حداکثری در تمامی امور بوده‌است. و روز به روز این روند رو به افزایش رفته‌است. حال فرض را بر این بگیرید که شما فردی عاشق تکنولوژی هستید و روز جمعه در خانه نشسته‌اید. قطعا این روز، روز استراحت شما بوده و می‌خواهید از آن به بهترین شکل استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما یک اپلیکیشن همه فن حریف به نام “ رادکیت “  است.

شاید از خودتان بپرسید چگونه می‌توان به کمک یک اپلیکیشن از تعطیلات آخر هفته استفاده کرد؛ در ادامه به بررسی این اپلیکیشن جذاب خواهیم پرداخت.

 

مدیریت لوازم منزل به کمک اپ رادکیت

این اپلیکشن که بر بستر کدنویسی SWIFT اجرایی شده است. به‌گونه‌ای که شما را در مدیریت کارایی هر یک از لوازم منزل که قابلیت هوشمندسازی دارند، کمک می‌کند؛ از جمله:

  • کولر
  • تلویزیون
  • پرده
  • کلیدهای مختلف برق در خانه
  • لامپ‌های موجود در اتاق‌ها
  • و …

به یاد دارید قرار بود از آخر هفته خود لذت ببرید؟! به کمک مدیریت هوشمند این وسایل در خانه، فقط کافیست به استراحت خود فکر کرده و بهترین تعطیلات را تجربه کنید. آیا لذت بخش نیست که فقط با یک دکمه کولر گازی یا تلویزیون را با تلفن همراه خود خاموش و روشن کنید؟ قطعا بهترین لذت برای هر فرد است.

خوب است بدانید که این قابلیت فقط برای زمانی که شما در خانه هستید نبوده و حتی خارج از منزل هم می‌توانید از این اپلیکیشن استفاده کنید. فقط کافیست که لوازم هوشمند منزل شما به WiFi وصل باشد تا به راحتی در خارج از منزل اقدام به استفاده از خانه هوشمند خود کنید!

 

ایجاد برنامه‌ریزی دقیق به کمک رادکیت

مزیت دیگری که اپ رادکیت برای شما ایجاد می‌کند این است که به کمک آن می‌توانید برنامه روزانه خود را زمان‌بندی کنید؛ و برنامه طبق زمان‌بندی شما عمل کند. بر فرض مثال در نظر دارید تلویزیون راس ساعت ۲۰ روشن شود تا از فوتبال زنده جا نمانید. برای این امر می‌توانید به‌راحتی ساعت ۲۰ را روی اپلیکیشن خود تنظیم کنید تا تلویزیون راس همان ساعت روشن شود. در نتیجه دیگر از پخش زنده فوتبال جا نخواهید ماند!

 

نصب تجهیزات لازم برای استفاده از رادکیت

در نظر داشته باشید قبل از استفاده از اپ رادکیت باید هوشمندسازی منزل شما انجام شود. و تمامی مواردی که مد نظر دارید اتاق به اتاق تعریف گردد. درنتیجه بعد از هوشمندسازی و نصب لوازم مربوطه در منزل، می‌توانید لذت داشتن یک خانه هوشمند را از طریق تلفن همراه خود کسب کنید.

برای نصب اپلیکیشن رادکیت می‌توانید در سایت مربوطه اقدام به این امر کرده یا از طریق کافه بازار این اپلیکیشن سودمند را دانلود کنید.

 

تکنولوژی ساخت اپ رادکیت

تکنولوژی ساخت این اپلیکشن بر پایه Cloud Server و Router به صورت دیتا در بستر TCP و UDP است. که به کمک سوکت نویسی در بستر پروتکل اجرایی شده است.

خوب است بدانید اپ رادکیت توسط نرم‌افزار چیره و ماژول های مربوطه بومی‌سازی شده که به کمک آن و در نهایت می‌توانید تمامی تجهیزات خانه خود را کنترل کنید. پس پیش به سوی تعطیلاتی جذاب برای آخر هفته!