اپلیکیشن خلیفه قناد

اپلیکیشن خلیفه قناد، حس شیرین خرید آسان!

اپلیکیشن خلیفه قناد نام فروشگاه آنلاین کیک و شیرینی در کشور انگلیس است. در واقع خلیفه قناد نام یکی از معروف ترین و معتبر ترین برندهای فروش شیرینی در کشور انگلیس می باشد. نرم افزار موبایلی خلیفه قناد توسط شرکت توسعه ایده پرداز رایموند طراحی و ساخته شده است.

این برنامه موبایلی مخصوص افرادی طراحی و ساخته شده است که در کشور انگلیس زندگی می کنند. چرا که استفاده از اپ خلیفه قناد در دیگر نواحی جغرافیایی بی معنی است و از طرفی در دسترس نمی باشد.

این اپلیکیشن علاوه بر این که یک فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع کیک و شیرینی توسط کاربران و فروش انواع کیک و شیرینی توسط شیرینی فروشی های کشور انگلیس است، قابلیت ها و آپشن های کاربردی دیگری هم دارد.

 

نرم افزار خلیفه قناد چه قابلیت های دیگری به جز فروش کیک و شیرینی دارد؟

جدا از این که برنامه موبایلی خلیفه قناد به کاربران کمک می کند تا کیک یا شیرینی مورد نظرشان را به صورت آنلاین خریداری نمایند، دارای دسته بندی های پیشرفته ای برای محصولاتش است.

از طرفی این قابلیت را در اختیار کاربران می کذارد تا بتوانند محصولات مختلف را با هم مقایسه کنند تا به این وسیله قنادی بتواند به راحتی کیفیت محصولاتش را بالا ببرد. تا روز به روز بتواند به سطح بالاتری از رضایت مشتریانش دست پیدا کند.

از مهم ترین و پرطرفدار ترین آپشن های اپلیکیشن خلیفه قناد، به ویرایش محصولات توسط خود کاربران، هنگام ثبت سفارش می توان اشاره کرد. طبق آمار برآورد شده از کاربران عضو اپلیکیشن خلیفه قناد، این قابلیت برای همه آن ها مهم و کاربردی بوده است.

هم چنین سیستم هشداردهنده برنامه موبایلی خلیفه قناد بسیار مورد توجه کاربران آن قرار گرفته است. زیرا کاربران می توانند نوع شیرینی یا کیکی را که مد نظرشان است ولی در فروشگاه موجود نیست را در اپ ثبت کنند تا به محض موجود شدن یک نوتیفیکیشن دریافت کنند.