اپلیکیشن خطبه غدیر

اپلیکیشن خطبه غدیر، برنامه‌ ای موبایلی برای تمام افراد با هر تفکری!

اپلیکیشن خطبه غدیر برای آشنایی بیش ‌تر با واقعه غدیر خم طراحی و ساخته شده ‌است. هدف از طراحی و کدنویسی این نرم افزار موبایلی اطلاع‌ رسانی صحیح و اصولی و مطابق با خود واقعه غدیر خم در میان مسلمانان و دیگر افراد جهان بوده ‌است. چرا که این حق هر مسلمان خصوصا حق هر شیعه‌ ای است که درباره تاریخچه ولایت خود اطلاعاتی صحیح و از منبعی موثق و قابل استناد در اختیار داشته باشد. به همین جهت نرم افزار موبایلی خطبه غدیر در دو نسخه زیر، توسط شرکت رایموند کدنویسی شده است:

  • اندروید (Android)
  • آی او اس (IOS)

 

آیا برنامه موبایلی خطبه غدیر فقط مخصوص فارسی زبانان است؟

خیر. جالب است بدانید اپ خطبه غدیر تنها ویژه مسلمانان فارسی زبان نیست؛ بلکه افراد غیر فارسی زبان هم می توانند از مطالعه آن بهره ببرند. چرا که پخش صوتی این نرم افزار موبایلی به 5 زبان زنده دنیا فعال است. بنابراین حتی افراد انگلیسی زبان هم می توانند از آن استفاده نمایند. حتی گزینه جست و جو در نرم افزار خطبه غدیر هم به همان 5 زبان، فعال و قابل استفاده می باشد.

 

نرم افزار خطبه غدیر چه اطلاعاتی را به کاربران ارائه می دهد؟

کاربران با استفاده از اپ خطبه غدیر می توانند به 5 زبان زنده دنیا خطبه غدیر را مطالعه نمایند. علاوه بر خطبه غدیر خم که این برنامه موبایلی بر اساس آن ساخته شده است، احادیث مرتبط با غدیر خم هم درون نرم افزار وجود دارند. احادیث غدیر خم در دسته بندی هایی خاص و منظم درون اپلکیشن خطبه غدیر موجود هستند.

 

آیا اپ خطبه غدیر تنها برای شیعیان طراحی و ساخته شده است؟

خیر. بسیاری از خواهران و برادران اهل سنت هم علاقه به مطالعه پیرامون واقعه غدیر خم، خطبه و احادیث مربوط به آن را دارند. در نتیجه جمعیت بسیاری از ایشان، اپلیکیشن خطبه غدیر را دانلود و در گوشی های همراه خود نصب کرده اند.

علاوه بر آن بسیاری از افراد، از ادیان دیگر نیز علاقه و استقبال خوبی از این اپ نموده اند.