اپلیکیشن ایران نرخ

زندگی در دوران پیش از طراحی و ساخت اپلیکیشن ایران نرخ

اپلیکیشن ایران نرخ محصولی شگفت‌انگیز از شرکت توسعه ایده‌پرداز رایموند است.

در گذشته اپلیکیشنی به نام ایران نرخ نبود! و طبیعتا افراد در زمینه اقتصادی به دو دسته کلی تقسیم می‌شدند:

  1. افرادی که همیشه طرفدار اخبار اقتصاد ایران و جهان بودند؛ که عموما شم اقتصادی خوبی هم داشتند!
  2. افرادی که کلا کاری با اقتصاد و وضعیت مالی ایران و جهان نداشتند، و معتقد بودند که روزی‌رسان خداست! و هر کسی به اندازه روزی خودش از این دنیا سهم می‌برد!

اما در عصر جدید آدم‌ها تغییر کرده‌اند. مغزها پیچیده‌تر و تصمیم‌گیری‌ها سخت‌تر شده‌است. هر انسانی با تحلیل دقیق اوضاع در هر زمینه‌ای فعالیت خاصی انجام می‌دهد. پیگیری اخبار و اوضاع اقتصادی روز دنیا، نسبت به گذشته از اهمیت بیش‌تری برخوردار شده است. به‌طوری که تقریبا افراد بسیار زیادی آن را دنبال می‌کنند. در نتیجه قدرت تحلیل اقتصادی مردم نسبت به گذشته با افزایش چشمگیری مواجه شده‌است.

 

ویژگی‌های ممتاز این نرم‌افزار موبایلی نسبت به نرم‌افزارهای مشابه دیگر

با توجه به مطالبی که راجع‌به مقایسه انسان دیروز و انسان امروز گفته شد، انتظار داریم که ابزاری مناسب برای به‌دست آوردن اطلاعاتی این‌چنینی در دسترس داشته باشیم. ابزاری که باید چند ویژگی مهم داشته باشد:

  1. کار کردن با آن راحت و لذت‌بخش باشد.
  2. از منابع معتبر و موثق اخبار و اطلاعات را به فرد بدهد.
  3. اطلاعات به روز و در لحظه داشته باشد.
  4. سرعت اجرای بالایی داشته باشد.

اپلیکیشن ایران نـرخ با داشتن تمامی ویژگی‌های گفته شده، بـه صـورت رایگان بـرای تمام افراد در سیب ‌اپ و اپ اسـتور ایرانی منتشـر شـده‌اسـت.

نـمایش نـرخ روز ارز و سکه، هم‌چنین نـمودار نـوسـانات قیمت‌ در مـاه‌هـا و سـال‌هـای گـذشـته از ویژگی‌هـای مفید ایران نـرخ می‌باشـد.

 

چطور می‌توان از به‌روز بودن اطلاعات ارائه شده در برنامه ایران نرخ مطمئن بود؟

ایران نـرخ در طـول روز بـه طـور خـودکار اطـلاعـات را به‌روزرسانی می‌کند. این اتـفاق حتی زمـانی که اپلیکیشن بسـته بـاشـد رخ خـواهـد داد. قـسمت مـحبوب‌هـا بـرای ذخیره آیتم‌های مورد نظر و جستجوی ایجکسی از دیگر قابلیت‌های شگفت‌انگیز ایران نرخ است.

از دیگر ویژگی‌های مهم اپلیکیشن ایران نرخ، می توان به طراحی ساده و رابط کاربری فوق‌العاده‌اش اشاره کرد. چون طبق آمار به دست آماده از افرادی که این برنامه را نصب کرده‌اند‏، اکثرا ارتباط خوبی با UX/UI آن برقرار نموده‌اند.