اپلیکیشن اسکنر

اپلیکیشن اسکنر چیست؟

اپلیکیشن اسکنر نرم‌افزاری موبایلی برای اسکن صفحات کاغذ می‌باشد؛ که توسط تیم طراحی و توسعه شرکت توسعه ایده‌پرداز رایموند، طراحی و ساخته شده‌است.

اپ اسکنر جزو نرم‌افزارهای تحلیلی و دانش‌بنیان تولید شده در مجموعه رایموند محسوب می‌شود. اساس کار این اپلیکیشن تحلیلی، بررسی تصویری است که کاربر در آن ثبت می‌کند. اما پروسه پردازش و ویرایش صحیح و استاندارد اسکن هر کاغذ، کاملا بر عهده نرم‌افزار اسکنر است.

 

اسکنر چگونه کار می‌کند؟

ابتدا باید کاغذ یا سندی را که می‌خواهید اسکن آن را تهیه کنید، روی سطحی صاف مانند میز یا جلد یک کتاب یا … قرار دهید. سپس وارد اپلیکیشن اسکنر شوید. چون از قبل (موقع نصب)، به این برنامه اجازه دسترسی به دوربین را داده‌اید، بلافاصله پس از اجرای برنامه، دوربین گوشی شما باز می‌شود.

حال می‌توانید گوشی تلفن همراه خود را مقابل کاغذی بگیرید که قرار است اسکن شود؛ سپس به کمک دوربین از آن عکس بگیرید؛ تا اسکن مورد نظرتان در کم‌ترین زمان ممکن آماده شود.

تنها نکته‌ای که در این مرحله باید در نظر داشته باشید، این است که سعی کنید عکس کاغذ مورد نظر را با زاویه عمود تهیه نمایید. چرا که در این وضعیت اسکن بهتری از سند خواهید داشت. هر چند در طراحی و ساخت برنامه اسکنر گوشی از جدیدترین و به‌روزترین تکنولوژی‌ها استفاده شده‌است؛ در نتیجه حتی اگر عکس را از زاویه‌ای مایل به صفحه کاغذ هم بگیرید، باز هم برنامه اسکنر اطراف آن را به دقت کراپ می‌کند و در اختیار شما قرار می‌دهد. ناگفته نماند که عکس نهایی با خروجی دید عمود روی کاغذ در گالری موبایل شما ذخیره خواهد شد.

 

نرم‌افزار موبایلی اسکنر با چه کیفیتی اسکن کاغذ انجام می‌دهد؟

پیش‌تر هم گفتیم که برنامه موبایلی اسکنر با استفاده از جدیدترین و به‌روزترین تکنولوژی‌ها طراحی و ساخته شده‌است. بنابراین همان طور که انتظار می‌رود، با بالاترین کیفیت ممکن، از اسناد و مدارک کاغذی شما اسکن تهیه می‌کند.