اپلیکیشن اسمارت (Smart)

اپلیکیشن اسمارت (Smart)، ساده، هوشمند، قدرتمند

اپلیکیشن اسمارت (Smart) یک نرم‌افزار مخصوص نصب روی تلفن‌های همراه هوشمند است. این برنامه موبایلی جهت کنترل و مدیریت لوازم خانه یا محل کار افراد، توسط شرکت توسعه ایده‌پرداز رایموند، مطابق با قطعات سخت‌افزاری موجود در ایران طراحی و بومی‌سازی شده‌است.

اپ اسمارت (Smart) در عین سادگی در ظاهر، بسیار قدرتمند و هوشمند ‌است. تا محافظ پرقدرت منزل و محل کار شما باشد.

 

کار کردن با اپ اسمارت چگونه است؟

هر کاربری بعد از دانلود و نصب اپلیکیشن اسمارت (Smart) باید در ابتدا اطلاعاتی جزئی را وارد برنامه کند. با توجه به طراحی UI زیبا و ساده، و در عین حال UX بسیار راحت و کاربردی این نرم‌افزار، تقریبا 99% کاربران بدون هیچ آموزش اولیه‌ای می‌توانند به راحتی با آن کار کنند.

پایه و اساس فعالیت نرم‌افزار اسمارت (Smart)، بر ارسال و دریافت اس ام اس است. به همین دلیل است که اپلیکیشن اسمارت (Smart) بدون نیاز به اینترنت کار می‌کند.

برای استفاده از نرم‌افزار اسمارت (Smart) در مدیریت لوازم خانه یا محل کارتان، فقط کافی‌ست که فرمان مورد نظرتان را توسط دکمه‌های تعبیه شده در خود اپ برای دستگاه هدف ارسال کنید. این ارسال فرمان به صورت پیامکی برای دستگاه مورد نظر شما انجام می‌شود.

 

آیا این برنامه نیاز به اتصال اینترنت دارد؟

خیر. چون اپ اسمارت (Smart) بدون نیاز به اینترنت کار می‌کند. چون اساس کار آن ارسال پیامک (SMS) است. به این صورت که اس ام اس‌ها به صورت خودکار، توسط خود اپ ارسال می‌شوند.

 

آیا از این نرم‌افزار در ایران هم می‌توان استفاده کرد؟

بله. این اپلیکیشن توسط شرکت رایموند کاملا بومی‌سازی شده‌است. به طوری که سازگاری آن با برخی سخت‌افزارهای از پیش تعیین شده، حتکی و 100% است. بنابراین بدون هیچ جای نگرانی بابت عدم سازگاری با لوازمی که در ایران استفاده می‌شوند، یا حتی بروز خطا، می‌توان از اپلیکیشن اسمارت (Smart) استفاده کرد.