اپلیکیشن آی آر کوین (IRCoin)

اپلیکیشن آی آر کوین (IRCoin)

اپلیکیشن آی آر کوین (IRCoin)، برنامه‌ای مخصوص خرید و فروش ارزهای دیجیتالی توسط کاربرانی است که در این نرم‌افزار موبایلی ثبت‌نام کرده‌اند و عضو شده‌اند. طراحی اپلیکیشن و ساخت آن بر عهده شرکت رایموند بوده‌است.

تا همین اواخر تقریبا اکثر اپلیکیشن‌هایی که برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی طراحی و ساخته می‌شدند، معمولا قابلیت تبدیل ارزهای مختلف به یک‌دیگر را نداشتند.

به‌عنوان مثال اگر شما Tether داشته باشید، در اکثر برنامه‌هایی که پیش از اپ آی آر کوین (IRCoin) طراحی و ساخته شده‌اند، نمی‌توانید آن را به ارز دیجیتال دیگری مانند XRP تبدیل کنید. اما همین امکان در نرم‌افزار آی آر کوین (IRCoin) برای شما فراهم شده‌است. یعنی در اپ آی آر کوین (IRCoin) به راحتی می‌توانید تقریبا هر ارز دیجیتال معتبری را به ارز دیجیتال معتبر دیگر تبدیل کنید.

از دیگر قابلیت‌های مهم و کاربردی این اپ می‌توان به پیاده‌سازی سیستم هشدارهای نوسانات ارزی با استفاده از قوی‌ترین سیستم‌های تحلیلی اشاره کرد. این قابلیت به شما کمک خواهد کرد تا روی بهترین و امن‌ترین گزینه‌ها سرمایه‌گذاری نمایید.

از بابت به‌روزرسانی نرخ ارزهای دیجیتال رایج هم باید بگوییم که برنامه خودش به‌صورت خودکار لیست قیمت‌ها را برایتان به‌روزرسانی می‌کند.

 

در این اپ به چه کسانی می‌توان ارز دیجیتال فروخت و از چه کسانی می‌توان ارز دیجیتال خرید؟

بیش از ده‌ها ارز دیجیتالی رایج و معتبر را می‌توانید در اپلیکیشن آی آر کوین (IRCoin) به دیگر کاربران بفروشید یا از آن‌ها بخرید. در این میان حتی می‌توانید با خود اپ آی آر کوین (IRCoin) هم معامله کنید.

 

چطور می‌توان به برنامه آی آر کوین اعتماد کرد؟

متاسفانه این روزها با زیاد شدن اپلیکیشن‌هایی که در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری فعالیت نادرست و غیرقانونی انجام می‌دهند، اعتماد به دیگر اپ‌ها کمی سخت‌تر شده‌است. با توجه به همین موضوع آی آر کوین (IRCoin) با پیاده‌سازی سیستم تیکتینگ و ارتباط با مشتری بسیار قوی، توانسته است اعتماد سرمایه‌گذاران زیادی را به خود جلب کند.