اپلیکیشن آبگینه

اپلیکیشن آبگینه

اپلیکیشن آبگینه با هدف ارائه خدمات رفاهی و گردشگری برای تمام استان‌های کشور ایران، توسط تیم طراحی و توسعه شرکت رایموند طراحی و ساخته شده‌است. این نرم‌افزار موبایلی ساخته شد تا همه ایرانیان بتوانند تنها با چند کلیک ساده به راحت‌ترین شکل ممکن، محلی مناسب برای اقامت خود، خانواده و همکاران و دوستان‌شان فراهم نمایند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که دوست دارند از قبل برای سفرشان برنامه‌ریزی کنند، قطعا از نرم‌افزار موبایلی آبگینه استقبال می‌کنید. چرا که آبگینه این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید بدون هیچ دغدغه‌ای و به راحتی، حتی پیش از سفر خدمات رفاهی و گردشگری مد نظر خود را د رمقصد سفرتان برنامه‌ریزی نمایید.

 

اپ آبگینه برای چه سیستم‌عامل‌هایی قابل دانلود و نصب است؟

برنامه موبایلی ابگینه برای هر دو سیستم‌عامل Android و iOS طراحی و ساخته شده‌است. هر دو نسخه کاملا یکپارچه و مشابه یک‌دیگر هستند و تفاوتی با هم ندارند. از نظر سرعت و قدرت در عملکرد نیز هر دو نسخه Android و iOS کاملا با هم برابر هستند.

 

نرم‌افزار موبایل آبگینه با استفاده از چه مهارت‌ها و تکنولوژی‌هایی طراحی و ساخته شده‌است؟

در طراحی و ساخت نرم‌افزار موبایل آبگینه از مهارت ‌ها و تکنولوژی‌های متعددی استفاده شده‌است. اما اگر بخواهیم مهم‌ترین آن‌ها را نام ببریم، به موارد زیر می‌رسیم:

  • ارسال نوتیفیکیشن ریموت از فایربیس
  • ارسـال نـوتیفیکیشن از فـایربیس بـه صـورت دسـته‌بندی‌شده براساس Topics
  • کامپایل خروجی Native React در محیط XCode

 

برای مشاهده پروژه آبگینه چه باید کرد؟

باتوجه به این‌که این پروژه یک پروژه شخصی بوده‌است، احتمال دارد به دلایل مختلف برای کاربران قابل نصب و دانلود نباشد؛ یکی از این دلایل می‌تواند قطع بودن سرویس ارائه اپ‌های ایرانی در سیب‌اپ باشد. البته ناگفته نماند که معمولا این مشکل برای کاربران ایرانی سیستم‌عامل iOS اتفاق می‌افتد.

به هر حال برای مشاهده سورس‌کد پروژه برنامه موبایلی آبگینه در دو نسخه Android و iOS می‌توانید با انجام هماهنگی‌های لازم، به صورت حضوری آن را مشاهده نمایید.