درباره ما | رایموند گروپ

شرکت ایده توسعه‌پرداز رایموند از سال 1392 فعالیتش را در زمینه طراحی و ساخت سایت و اپلیکیشن شروع کرد؛ و در ادامه با توسعه حوزه فعالیتش گسترش یافت.

مفهوم نام و نشان تجاری رایموند

نام رایموند و نشان تجاری ما با الهام گرفتن از نام لاتین الماس (Diamond) انتخاب و طراحی شده است. دلیل این انتخاب هوشمندانه زیبایی و سادگی‏، گران‌بهایی و خاص بودن الماس است. چرا که زیبایی و سادگی در کنار کارآمد بودن اولویت ما در رایموند است. از طرفی تمامی خدمات ما برای خاص‌ترین افراد ارائه می‌شود؛ و می‌تواند در هر یک از زمینه‌های فعالیتش همچون الماسی گران‌بها بدرخشد.

از چند جهت رایموند شبیه به سنگ الماس است:

  • مانند الماس سخت و تجزیه‌ ناپذیریم.
  • در کسب‌وکارمان مانند الماس رفتار می‌کنیم؛ از ذره‌ای نور، رنگین‌کمانی زیبا می‌سازیم؛ یعنی از ایده‌های کوچک، به پایه ریزی یک استارتاپ قدرتمند و شکست‌ناپذیر می‌رسیم.
  • سنگ الماس به سختی و در زمانی طولانی‌تر نسبت به دیگر سنگ‌های قیمتی در طبیعت ساخته می‌شود. به همین دلیل است که به راحتی نمی‌توان آن را تخریب کرد و از بین برد. شرکت رایموند هم به پشتوانه سابقه چند ساله درخشانی که در حوزه طراحی و ساخت نرم‌افزار دارد، بنای محکم و استواری شده است. به طوری که امروزه کسب‌وکارهای زیادی به آن تکیه کرده‌اند.

بنابراین هر کس به محض آشنایی با شرکت رایموند، متوجه می‌شود که ما شبیه هیچ‌کس نیستیم؛ چون:

ما رایموند هستیم.

شرکت ایده توسعه‌پرداز رایموند می‌تواند در حوزه‌های زیر همراه باتجربه و پرانرژی کسب‌و‌کار شما باشد:

طراحی و ساخت اپلیکیشن

در صورتی که مشاوران استارتاپ شما در رایموند تشخیص نیاز به اپلیکیشن بدهند، تیم برنامه‌نویسی ما با به‌کارگیری جدیدترین تکنولوژی‌های روز، و در کم‌ترین زمان ممکن به طراحی و ساخت نرم‌افزار موبایل متناسب با حوزه کسب‌وکار شما و نیاز مخاطبان‌تان می‌پردازند.

ما در رایموند برای طراحی و ساخت اپلیکیشن‌ها از جدیدترین متدولوژی روز دنیا استفاده می‌کنیم. تنها گوشه‌ای از دانش و مهارت مهندسان رایموند را می‌توان در استفاده از تکنولوژی‌های زیر به شما معرفی کرد:

  • Modular MVC (Architecture use in Backend)
  • Reactive Programming (Rx)
  • MVVM (Architecture in Android & iOS Programming)
  • PostgreSQL
  • React
  • Node JS

 

مشاوره و ایده‌پردازی برای استارتاپ‌ها

اولین قدم برای شروع یک استارتاپ، ارائه یک ایده خوب و خلاقانه است. ایده‌ای شگفت‌انگیز که قابلیت اجرا کردن داشته باشد.

پس از پشت سر گذاشتن این مرحله، ایده نیاز به رهبری متخصص و باتجربه دارد؛ تا تیم اجرایی بتوانند آن را به مرحله اجرا برسانند. در این میان شرکت توسعه ایده‌پرداز رایموند به‌عنوان رهبری باتدبیر و حرفه‌ای با مشاوره‌ای اثربخش و موثر ایده شما را در بهترین مسیر ممکن هدایت می‌کند و جلو می‌برد.

برنامه‌ریزی و تهیه طرح و نقشه‌های باارزش از جمله اتفاقاتی است که در این مرحله درون اتاق فکر رایموند جریان پیدا می‌کند.

تحلیل و بررسی استارتاپ‌ها

ما در رایموند با هدف ارتقاء راندمان اپلیکیشن شما و هم‌چنین بهبود کیفیت ظاهری آن، با جمعی از صاحب‌نظران این حوزه به تحلیل و بررسی دقیق استارتاپ و اپلیکیشن شما می‌پردازیم.

طراحی سایت

بعد از تصمیم‌گیری نهایی راجع به ایده اولیه، و به بلوغ رساندن آن نوبت به طراحی و ساخت رسانه‌ای اختصاصی برای کسب‌وکار شما می‌رسد. جایی که مختص معرفی شما و کسب‌وکارتان است.

طراحی و ساخت وبسایتی حرفه‌ای می‌تواند سکوی پرتاب خوبی برای استارتاپ نوپای شما باشد؛ و اعتبار خوبی به هویت برندتان بدهد. در نتیجه باید از اعتبار و اصالت برندتان، به کمک رایموند در وبسایت‌تان رونمایی کنید. چون رایموند ضمانتی برای اعتبار استارتاپ شماست.

بهینه سازی و سئوی وبسایت

تیم برنامه‌نویسی وب رایموند، تمام اصول بهینه‌سازی فنی را پیش از هرکس دیگری در وبسایت شما پیاده‌سازی می‌کنند؛ اما در این میان نباید الگوریتم‌ها و دستورالعمل‌های گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجوی معتبر، نادیده گرفته شود.

سئوکاران باتجربه شرکت توسعه ایده‌پرداز رایموند با تسلط کامل بر الگوریتم‌ها و قوانین بهینه‌سازی وبسایت، کمک می‌کنند تا استارتاپ شما در فضای آنلاین سرآمد دیگر کسب‌وکارهای رقیب شما باشد.

سرمایه گذاری و شتابدهی استارتاپ ها

متاسفانه تعداد استارتاپ‌هایی که به‌دلیل کمبود بودجه متوقف شده‌اند یا حتی شکست خورده‌اند، کم نیست! همین موضوع باعث بی‌انگیزگی عده زیادی از افراد برای اجرای ایده‌هایشان شده‌است.

سرمایه‌گذاران شرکت توسعه ایده‌پرداز رایموند با در نظر گرفتن نتیجه تحلیل و بررسی متخصصانش تصمیم دارد، برای رشد و توسعه استارتاپ‌های برگزیده، اقدام به سرمایه‌گذاری نماید؛ تا بتواند نقش یک شتاب‌دهنده موثر را در دنیای استارتاپ‌ها به خوبی ایفا کند.