طراحی اپلیکیشن

در حوزه طراحی اپلیکیشن، همه چیز با یک ایده آغاز می شود. این ممکن است ایده شخصی شما یا ایده ای باشد که از جایی برداشت کرده اید. به یاد داشته باشید که ایده ها همیشه عالی هستند، به شرط آن که شکل اجرای آن ها را درست محقق کنید. حتی ایده های تکراری با طراحی اپلیکیشن متفاوت و امکانات متمایز، می توانند خلق موفقیتی جدید و تازه باشند.

پیش از طراحی اپلیکیشن از خود بپرسیم:

آیا این ایده از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است؟ ساخت هرکاری به زمان، تلاش و هزینه نیاز دارد. آیا می توانید سرمایه خود را جبران کنید؟ آیا این ایده برنامه درستی برای درآمدزایی دارد؟ آیا به اندازه کافی واقع بینانه است؟

آیا این ایده از نظر فنی امکان پذیر است؟ چه کسی باید طراحی اپلیکیشن آن را انجام دهد؟ موانع اجرای ایده کدامند؟ رقبای آن کدامند؟ چطور می توانم چیز جدیدی به بازار اضافه کنم؟

این ها تنها تعداد کمی از سوالاتی هستند که با رسیدن به یک ایده ایجاد اپلیکیشن، باید از خود بپرسید و حتما طراح اپلیکیشن، به شما کمک می کند تا به سوالات بیشتری پیش از شروع پروژه خود جواب دهید.

طراحی اپلیکیشن اندروید

در طراحی اپلیکیشن اندروید، نیازهای اپلیکیشن از جمله اپلیکیشن خدماتی، اپلیکیشن فروشگاهی، اپلیکیشن شرکتی و … در نظر گرفته شده و کدنویسی آن مطابق با پلت فرم اندروید ایجاد خواهد شد.

طراحی اپلیکیشن iOS

طراحی اپلیکیشن iOS نیز در تناسب با نوع ماهیت اپ و نیازمندی های طراحی رابط کاربری، انجام پذیرفته و در صورت درخواست مشتری، سورس کد به صورت کامل در اختیار وی قرار خواهد گرفت.

 

مراحل طراحی اپلیکیشن در رایموند گروپ

مراحل طراحی اپلیکیشن در رایموند گروپ شامل موارد زیر خواهد شد:

 

 

نمونه کارهای رایموند در زمینه تولید اپلیکیشن