طراحی اپلیکیشن

در طراحی اپلیکیشن، همه چیز با یک ایده آغاز می شود. این ایده ممکن است شخصی  یا ایده ای باشد که از جایی برداشت کرده اید. ایده ها همیشه عالی هستند، به شرط آن که شکل اجرای آن ها را درست محقق کنید. حتی ایده های تکراری با طراحی اپلیکیشن متفاوت و امکانات متمایز، می توانند موفقیتی جدید و تازه باشند.

طراحی و توسعه اپلیکشن های اندرویدی و iOS، یک روش بسیار محبوب برای مخاطبان است. به دلیل سازگاری و پایداری این  نوع سیستم، کسب و کار ها فرصت بیشتری برای تحقق ایده های خود دارند تا برند خود را در تمام مقیاس ها و سیستم ها ساخته و گسترش دهند.

 

پیش از طراحی اپلیکیشن از خود بپرسیم:

  • آیا این ایده از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است؟
  •  آیا می توانید سرمایه خود را جبران کنید؟
  •  آیا این ایده برنامه درستی برای درآمدزایی دارد؟
  •  آیا به اندازه کافی واقع بینانه است؟

ساخت هر کاری به زمان، تلاش و هزینه نیاز دارد. این ها فقط بخش کمی از سوالاتی هستند که با رسیدن به یک ایده ایجاد و طراحی اپلیکیشن، باید از خود بپرسید. طراحان اپلیکیشن، به شما کمک می کنند تا نیاز های خود را بهتر شناخته و به سوالات بیشتری پیش از شروع پروژه خود جواب دهید.

طراحی اپلیکیشن اندروید

در طراحی اپلیکیشن اندروید، نیازهای اپلیکیشن از جمله اپلیکیشن خدماتی، اپلیکیشن فروشگاهی، اپلیکیشن شرکتی و … در نظر گرفته شده و کدنویسی آن مطابق با پلت فرم اندروید ایجاد خواهد شد.

با استفاده از راه حل های توسعه و طراحی اپلیکیشن اندروید برای تلفن های هوشمند، تبلت، تلویزیون و دیگر دستگاه های وابسته به Andriod می توانید ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید.

طراحی اپلیکیشن iOS

طراحی اپلیکیشن iOS نیز در تناسب با نوع ماهیت اپ و نیازمندی های طراحی رابط کاربری، انجام پذیرفته و در صورت درخواست مشتری، سورس کد به صورت کامل در اختیار وی قرار خواهد گرفت.

توسعه معماری و طراحی اپلیکیشن iOS مطابق با دستورالعمل های این سیستم عامل برای محصولات و خدمات مورد نیاز شما انجام می شود. تا بستری متناسب، امن و هماهنگ با سیستم اپل شامل macOS ،iOS ،iPAdOS ،WatchOS و سرویس های تحت وب آن ایجاد شود.

 

درخواست مشاوره و برآورد هزینه رایگان

خدمت مورد نظر

مراحل طراحی اپلیکیشن در رایموند

 

 

ما با بررسی نیاز ها  و مخاطبان شما، راه حل های مورد نیاز اپلیکشن را به شما ارائه می دهیم.

با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده، ساختار و قالب اصلی برنامه را طراحی و  نحوه عملکرد برنامه را مورد  بررسی قرار می دهیم.

پس از تست بتا و تأیید نهایی مشتری، اپلیکیشن در فروشگاه استقرار و در اختیار کاربران قرار داده می شود.

با استفاده از برنامه های پشتیبانی و نگهداری به موقع، عملکرد برنامه های اندروید و iOS شما به حداکثر می رسد.

نمونه کار های طراحی اپلیکیشن رایموند