شرکت طراحی اپلیکیشن

در انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

بدون داشتن یک اپلیکیشن موبایل خوب، ممکن است فرصت های زیادی را برای کسب درآمد از دست دهید. راه اندازی یک برنامه تلفن همراه مقرون به صرفه ترین روش افزایش فروش به شمار می رود. انتخاب یک شرکت طراحی اپلکیشن یا برنامه نویس مناسب ممکن است برای خیلی از افراد کاری چالش برانگیز و یا حتی دلهره آور باشد. بنابراین، اگر می خواهید به نتایج موفقیت آمیز دست یابید، باید نکات خاصی را قبل از استخدام توسعه دهنده برنامه یا عقد قرار داد با شرکت های طراحی اپلیکیشن در نظر بگیرید.

بسیاری از شرکتهای تخصصی فناوری اطلاعات انواع مختلفی از خدمات اپلیکیشن Android و iOS را ارائه می دهند. اگر در این زمینه خبره نیستید، یا از جنبه های تکنولوژی آن آگاهی کافی ندارید، یافتن یک فرد یا شرکت طراحی اپلیکشن مناسب ممکن است کار سختی باشد. اما در نظر گرفتن برخی از موارد و جستجوی موارد نمونه به شما کمک می کند تا شرکت ها و افراد برنامه نویس در حوزه اپلیکیشن را با دقت بیشتری پیدا کنید. برخی از این موارد عبارتند از:

 

داشتن دانش کافی در حوزه فناوری و توسعه برنامه

توسعه برنامه فرآیندی در حال پیشرفت است، نه یک فعالیت یکبار مصرف که به یکباره خاتمه پیدا می کند. حوزه فناوری اطلاعات در حال حرکت به جلو و تغییر است. همه شرکت ها برای طراحی و توسعه برنامه از فناوری مورد نیاز و تخصص کافی برخوردار نیستند.

ساخت یک اپلیکیشن موبایل شامل طراحی های عملیاتی و ارائه یک تجربه کاربری مثبت است. به همین دلیل شرکت طراحی اپلیکیشن باید در دانش و فناوری کدنویسی مهارت کافی و طراحان رابط کاربری خوبی داشته باشد.

وب سایت و شهرت شرکت طراحی اپلیکیشن را بررسی کنید

برای اینکه مطمئن شوید یک شرکت طراحی اپلیکیشن قابل اعتماد است یا خیر، می توانید وب سایت شرکت را بررسی کنید و  از آنها بخواهید تا  نوع خدماتی را که ارائه می دهند را برای شما به خوبی و روشنی توضیح دهند.

برای اطمینان از تخصص و مهارت، از شرکت طراحی اپلیکیشن بخواهید تا نمونه کارهای قبلی خود را به همراه جداول زمان بندی به شما تحویل بدهند. مرور بررسی ها، توصیفات و رتبه بندی ارائه شده توسط مشتریان می تواند اعتبار شرکت را نشان دهد. به سراغ شرکت هایی نروید که سابقه اثبات شده در ساخت اپلیکیشن را نداشته باشد.

 تجربه و نمونه کارهای گذشته 

قبل از انتخاب شرکت طراحی اپلیکشن و یا توسعه دهنده برنامه، درباره تجربه حضور و فعالیت آنها در این تجارت اطلاعات کسب کنید.عاقلانه است که فرد یا شرکتی را انتخاب کنید که حداقل 3 تا 4 سال سابقه کار در این زمینه را داشته باشد. توسعه دهندگان باتجربه از تغییرات صنعت به خوبی باخبرند و می توانند روی راهکار ها به طور قابل توجهی کار کنند. تجزیه و تحلیل بهتر کارهای گذشته آنها می تواند اطلاعاتی را در مورد اینکه آیا آنها می توانند مهارت های مورد نظر شما را ارائه دهند یا خیر، در اختیار شما قرار دهند.

خلاقیت در طراحی

خلاقیت در طراحی

خلاقیت در طراحی

شرکت های توسعه و طراحی اپلیکیشن موبایل بیشتر در مورد فناوری و استراتژی های بازاریابی خلاقیت دارند. در بازاریابی مشتری محور، فرد یا تیم طراحی شرکت از ابتدای ایده تا طراحی اپلیکیشن، باید خلاق و نوآور باشد تا بتواند ویژگی های اختصاصی کسب و کار مورد نظر را برجسته کند. بنابراین به دنبال شرکت و یا افرادی باشید که کارهای خلاقانه و جسورانه را نیز مد نظر قرار می دهند.

توانایی برقراری ارتباط در شرکت طراحی اپلیکیشن

یکی از عوامل کلیدی که در موفقیت پروژه تأثیرگذار است ارتباط مؤثر بین صاحبان کسب و کار و شرکت های طراحی اپلیکیشن است. توسعه دهندگان اپلیکیشن باید صریح بوده و درک کاملی از خواسته های مشتری داشته باشند تا بتوانند نتایج بهتری را ارائه دهند.

 هزینه های توسعه برنامه

بسته به پیچیدگی پروژه و خدمات ارائه شده، فاکتور قیمت گذاری برای شرکت های مختلف متفاوت است. بهتر است بودجه پروژه خود را منعطف کرده و شرکت طراحی اپلیکیش موبایلی را انتخاب کنید که در این زمینه و تخصص های مورد نظر شما کار کرده باشند. شرکت ها باید شفافیت خود را با مشتری حفظ کنند و آنها را در جریان روند طراحی و انجام پروژه قرار دهند.

 

منبع:

customerthink.com