برون سپاری توسعه اپلیکیشن موبایل

برون سپاری توسعه اپلیکیشن موبایل | باید ها و نباید ها

در توسعه اپلیکیشن موبایل، بسیاری از شرکت های موارد متعددی را باید در نظر بگیرند. اینکه چه کسی اول قصد دارد محصول را بسازد؟ برون سپاری توسعه برنامه های تلفن همراه با تجربه و تخصص، پذیرش گرایش ها و فن آوری های جدید و انعطاف پذیری همراه است.

در سال های اخیر تقاضا برای طراحی و راه اندازی اپلیکیشن های موبایل در حال افزایش است و بسیاری از شرکت ها و گروه های فناوری اطلاعات هنوز نتوانسته اند با تغییرات همگام شوند. انجام این موارد در یک بازه زمانی مشخص می تواند با محدودیت مواجه شود. اگر شرکت شما در حال حاضر پروژه های داخلی زیادی را در دست اجرا دارد، ممکن است برون سپاری توسعه اپلیکیشن موبایل بهترین گزینه برای اطمینان از اولویت بندی صحیح پروژه های شما باشد.

تهیه و استخدام افراد و گروه ها از مهمترین چالشهای برنامه سازمانی هر شرکت محسوب می شود. بسیاری از اوقات، شرکت ها پهنای باند لازم برای توسعه برنامه های داخلی را ندارند و شناسایی و استخدام نقش های مورد نیاز در ساخت اپلیکیشن را دشوارتر می کند.

 

10 علامتی که باید توسعه اپلیکیشن موبایل را برون سپاری کنید:

  1. توسعه اپلیکیشن موبایل عملکرد اصلی شرکت شما نیست.
  2. شما باید برای توسعه برنامه مورد نظر خود در زیرساخت های اضافی سرمایه گذاری کنید.
  3. بخش IT داخلی شما اولویت های مهم دیگری دارد.
  4. گروه فعلی مهارت های لازم برای توسعه اپلیکیشن موبایل را ندارد.
  5.  باید استعدادهای جدیدی را برای توسعه برنامه های تلفن همراه استخدام کنید.
  6. زمان کافی برای آموزش صحیح افراد جدید در اختیار ندارید.
  7. نمی توانید به مدت طولانی نگهداری و به روزرسانی یک اپلیکیشن داخلی مدیریت کنید.
  8.  ترجیح می دهید ریسک کمتری در این فرایند داشته باشید.
  9. بودجه شرکت شما محدود است و باید آن را مدیریت کنید.
  10. تعهدی در قبال تأمین منابع داخلی ندارید.

بیشتر بدانید: اپلیکیشن موبایل چیست؟ (توسعه اپلیکیشن برای کسب و کارها)

در این گونه موارد برون سپاری توسعه اپلیکیشن موبایل یک گزینه عملی برای ارائه برنامه های تلفن همراه است. شرکت ها می توانند سرمایه داخلی خود را در جاهایی که در آن برتری دارند استفاده کنند و برای تخصص بیشتر از منابع خارجی استفاده می کنند.

توسعه اپلیکیشن موبایل

توسعه اپلیکیشن موبایل

مزایای برون سپاری توسعه اپلیکیشن موبایل

1. مقرون به صرفه بودن

برون سپاری توسعه اپلیکیشن موبایل شما می تواند مجموع هزینه را تا حد زیادی کاهش دهد. با کاهش هزینه سربار می توانید در زیرساخت ها و منابع صرفه جویی قابل توجهی کنید.

در واقع برون سپاری توسعه برنامه تلفن همراه می تواند کمک کند تا 75٪ هزینه ها را کاهش دهید.

2. افزایش کارایی

یک شرکت توسعه اپلیکیشن iOS و Android می تواند همه چیز را برای توسعه و ارائه یک برنامه تلفن همراه عالی و سطح بالا به شما ارائه می دهد. از یک تیم اختصاصی توسعه دهندگان گرفته تا تجهیزات پیشرفته، این گروه ها همه چیز را برای ارائه کار با کیفیت در اختیار دارند. همچنین این شرکت ها گزینه های متعددی برای ارزیابی دستی و خودکار برنامه ها برای بررسی کنترل کیفی برنامه در اختیار دارند.

3. مدیریت یکپارچه در برون سپاری توسعه اپلیکیشن موبایل

همانطور که در مطلب بالا ذکر شد، شرکت های برون سپار دارای زیرساخت های پیشرفته ای هستند. این شرکت با استفاده از ابزارهایی مانند سیستم های مدیریت گردش کار با تعیین زمان، تحویل به موقع و سریع کار را آسان تر می کنند. در نتیجه، با مدیریت تیم کاری احساس خوبی از اتوماسیون کسب و کار به شما ارائه می دهند.

4. امنیت بی عیب و نقص

صرف نظر از توسعه اپلیکیشن موبایل، امنیت و محافظت از آن نیز ضروری است. به خصوص اپلیکیشن های برنامه تجاری و پولی بیشتر در معرض هک شدن قرار می گیرند که ممکن است منجر به از دست رفتن اطلاعات حساس شود. در این قسمت یک شرکت ارائه دهنده خدمات اپلیکیشن می تواند مفید واقع شود.

شرکت های ساحت اپلیکیشن نه تنها از مکانیسم امنیتی قوی برخوردارند، بلکه اسناد قانونی و توافق نامه های عدم افشای اطلاعات را نیز در اختیار دارند

5. کار شبانه روزی و بدون محدودیت

برون سپاری در سطح جهانی کار شبانه روزی را تضمین می کند. این کار ببه دلیل اختلاف زمانی مناطق مختلف جهانی است. در حالی که یک تیم داخلی برای مدت زمان محدودی کار می کند، یک تیم دیگر 24 ساعت هفته در دسترس است. این کار تحویل سریع و بی نقص کار را تضمین می کند و به شما کمک کند تا از منابع موجود به بهترین روش ممکن استفاده کنید.

6. پشتیبانی و خدمات مداوم

توسعه اپلیکیشن موبایل پروژه  پایان کار شما نیست بلکه  آغاز کار است. شرکت های برون سپار حتی پس از انجام کار توسعه برنامه، پشتیبانی و خدمات طولانی مدت را به شما ارائه می دهد.

چه بخواهید یک برنامه اندرویدی توسعه دهید و چه برنامه iOS، از رفع اشکالات فنی گرفته تا بازاریابی و راه اندازی  اپلیکیشن، همه این کار ها را توسط شرکت های ساخت اپلیکیشن انجام می شود.

 

منبع:

mindsea.com