اپلیکیشن آموزش زبان

اپلیکیشن آموزش زبان | مزایا و ویژگی ها

یادگیری زبان جدید، یکی از عناصر رایج در فهرست اکثر افرادی است که نیازمند و یا علاقه مند به آن هستند. با این حال، همانطور که روند یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد، ممکن است بسیار خسته کننده باشد. در نتیجه بسیاری از صاحبان کسب و کار برای کمک به فراگیران در پی ایجاد یک اپلیکیشن آموزش زبان هستند.

برنامه آموزش زبان شما نیاز به برخی از ویژگی ها دارد تا اثر بخشی آن بیشتر باشد. ما در این مقاله به بررسی برخی از مزایا و ویژگی های برنامه های آموزش زبان پرداخته ایم

 

مزایای اپلیکیشن آموزش زبان

1. هر کجا و در هر زمان می توانید یاد بگیرید

یک اپلیکیشن آموزش زبان به مخاطبان هدف شما کمک می کند تا هر کدام از زبانهای انتخابی خود را در هر مکان و هر زمان آنها یاد بگیرند. درصورتی که کاربران شما در اوقات فراغت خود نیاز به یادگیری زبان داشته باشند، می توانند با راهکارهایی که برنامه آموزش زبان شما ارائه می دهد، از این زمان بهتر بهره ببرند.

2. عدم وجود محدودیت در انتخاب زبان

یکی از مزیت های بزرگ ساخت اپلیکیشن های آموزش زبان مانند Duolingo این است که کاربران می توانند هر زبانی را که دوست دارند یاد بگیرند، مثل پرتغالی، انگلیسی ، ایتالیایی، آلمانی، ایرلندی و غیره.

یادگیری را برای کاربران در اپلیکیشن موبایل سرگرم کننده و ساده کنید. بگذارید در دروس مختلف شرکت کنند!

3. استفاده از رابط کاربری هیجان انگیز و جذاب

رابط کاربری زیبا یکی دیگر از مزیت های ساخت اپلیکیشن آموزش زبان است. وجود دکمه های سریع برای استفاده از تلفظ لغات در صفحه، ضبط کردن صدا و… می تواند تعامل با کاربر را افزایش دهد.

در تمرینات زبانی صدای آرام و واضح برای کاربران لازم است تا بتوانند آنچه را که می شنوند، تایپ هم بکنند. از این رو، اگر در صدد ساخت اپلیکیشن آموزش زبان هستید، می توانید بسیاری از کاربران را با یک رابط برنامه مناسب و هیجان انگیز جذب کنید.

4. انواع دوره های آموزش و یادگیری زبان

برای دستیابی به بیشترین مخاطب هدف، می توانید دوره های مختلف زبان را برگزار کنید. می توانید این دوره ها را برای زبان آموزان در هر سطحی از مبتدی تا پیشرفته تحت پوشش قرار دهید.

5. پیگیری پیشرفت

ساخت یک برنامه آموزش زبان به کاربران امکان می دهد تا پیشرفت خود را به طور منظم ردیابی کرده تا از جایگاه خود آگاه شده و بداند که در کدام مرحله نیاز به تمرین  بیشتر دارند. با ارزیابی عملکرد کاربران متوجه می شوند که چه قدر از عملکرد قبلی خود جلوتر رفته اند.

اطمینان حاصل کنید که دریافت تمرین و بازخورد اختصاصی برای کاربران آسان است و آنها را برای دریافت بهترین راهنمایی در کلاس آماده کنید.

6. بهترین یادگیری در کمترین زمان

دلیل اینکه همه از اپلیکیشن آموزش زبان شما برای یادگیری زبان استفاده می کنند این است که وقت کافی برای رفتن به کلاس و دوره های حضوری منطم را ندارند. برنامه شما باید سریعاً کیفیت یادگیری در زمان های مختلف را ارائه دهد.

مزیت این ویژگی در این است که کاربران لزوما ساعتهای زیادی را در اپلیکیشن شما نمی گذرانند. حداکثر زمان می توانندتنها یک ساعت باشد. در این مدت، شما باید اطمینان حاصل کنید که محتوایی مرتبط و کارآمد را به آنها یاد دهید.

به همین دلیل شرکت های توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل به افراد و کسب و کار ها کمک می کنند تا انواع برنامه آموزش زبان کاربردی و قوی ای در سراسر جهان ایجاد کنند.

اپلیکیشن آموزش زبان

نحوه ساخت اپلیکیشن آموزش زبان

در اینجا مراحلی وجود دارد که باید برای ساخت یک برنامه آموزش زبان در نظر بگیرید:

1. استفاده از استراتژی

قبل از برنامه ریزی برای مدل و ویژگی های کسب درآمد، باید یک استراتژی قوی را در ذهن خود داشته باشید. این کار به شما کمک می کند تا موفق ترین اپلیکیشن آموزش زبان را در بازار ایجاد کنید.

2. از اطلاعات و منابع درست در اپلیکیشن آموزش زبان استفاده کنید.

از داده ها و منابع معتبر استفاده کنید. استفاده از اطلاعات نادرست باعث می شود برنامه نادرست عمل کند. در نتیجه، مردم اعتماد اطمینان خود را به اپلیکیشن آموزش زبان از دست می دهند. برخی از متخصصان زبان خبره را در ساخت برنامه دخیل کنید. حضور آنها باعث افزایش اعتمادکاربران خواهد شد.

3. از طراحی UI / UX جذاب استفاده کنید.

یادگیری زبان روشی خسته کننده و دشوار است. برای ایجاد جذابیت، باید از یک طراحی UI / UX شگفت انگیز استفاده کنید. طراحی UI / UX را به نحو احسنت نگه دارید. یک رابط کاربری آسان با نمادهای مناسب در جاهای مناسب ایجاد کنید.

4. استفاده از برنامه مدولار در اپلیکیشن آموزش زبان

مدولارسازی برنامه تکنیکی است که در آن می توان عملکرد ها را به ماژول های قابل تعویض جداگانه تقسیم کرد. به جای ایجاد یک ساختار یکپارچه، برنامه را با استفاده از یک ساختار مدولار ایجاد کنید. جایی که هر ماژول شامل مواردی است که برای اتمام یک عملکرد خاص نیاز دارد. برای صرفه جویی در هزینه، یک ساختار برنامه مدولار انتخاب کنید و اپلیکیشن آموزش زبان را به راحتی به روز کنید.

 

منبع:

www.mindinventory.com